У Херсоні посадовці виконавчої служби сприяли рейдерському захопленню багатоповерхівки

0 293

Правохоронці посадовців Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області на сприянні у рейдерському захопленні об’єкту незавершенного будівництва.

Про це передає пресцентр СБУ

“Чиновники ДВС незаконно здійснили опис та арешт корпоративних прав комерційної структури. Товариство зводило багатоквартирний будинок, який перебував у процесі будівництва для здачі в експлуатацію. Під штучним приводом посадовці  занизили експертну оцінку об’єкту та передали на реалізацію до держпідприємства «Сетам»”, – йдеться в повідомленні. 

Встановлено, що чиновники в інтересах фірм наближених до кримінальних кіл регіону організували відчуження нерухомості за вартістю приблизно у 10% реальної вартості недобудови. Через дії зловмисників могли постраждати інтереси громадян, які інвестували у будівництво житла.

За матеріалами спецслужби, відповідні установили ініціювали процес повернення корпоративних прав законному власнику.

Наразі, у межах розпочатого кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, здійснено оголошення про підозру у вчиненні злочину Начальнику Олешківського районного відділу та старшому державному виконавцю Корабельного районного відділу ДВС Херсонщини.

Триває досудове слідство.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська