У Херсоні працівники військкомату силоміць забрали призовника з “Нової пошти”. ВІДЕО

0 705

У Херсоні працівники військкомату з’явилися в відділення «Нової пошти» і спробували силою забрати в армію чоловіка. Відповідне відео з підписом «Беспредел военкомов» опубліковано в YouTube.

Про це передає inforesist.org

На ролику можна побачити, як кілька людей у військовій формі заламують працівника «Нової пошти», виводять з будівлі і заштовхують в машину. «Жертва» пручається, кричить, просить викликати поліцію.

Як повідомив виданню Херсон Daily в.о. заступник начальника Новотроїцького відділення поліції Євген Басов, в інциденті брали участь військовий комісар району, майор Єгор Ларченко, його заступник, майор Віктор Осипенко, і капітан Олександр Кудрявцев з водієм. Був ще співробітник сектора реагування патрульної поліції. Вони прибули в Чкалове, щоб вручити повістку співробітнику «Нової пошти».

Він уже кілька разів отримував відстрочку від служби в армії (навчався у вузі, народилася дитина). У зв’язку з досягненням 26 років молодою людиною, остання можливість забрати його на строкову службу – нинішня призовна кампанії. Працівник попросив гостей почекати поки він закриє філію, бо відповідає за майно відділення. Але військові не бажали нічого слухати і, застосувавши силу, витягли призовника на вулицю. Там співробітник почав кричати і кликати на допомогу.  Поліцейський вимагав припинити протиправні дії, але люди в камуфляжі не реагували. В результаті була викликана слідчо-оперативна група. По дзвінку Басова приїхав і працівник військової служби правопорядку Володимир Грицун.

У молодика зафіксували легкі тілесні ушкодження. Порушено кримінальну справу за статтею 125 КК. Офіцери визнають, що «переборщили», в обласному військовому комісаріаті подію не коментують.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська