У Хмельницькому відкрили завод з виробництва автозапчастин для електромобілів

0 514

У Хмельницькому запрацював завод з виробництва автозапчастин для електромобілів. Підприємство знаходиться у приміщенні колишнього механічного заводу у мікрорайоні Гречани. У реконструкцію вкладено сотні тисяч євро і наразі це вже виробниче підприємство, де у дві зміни працює понад 130 людей. Компанія SEBN готує до кінця місяця запуск другого виробничого цеху і ремонтує третій.

Про це повідомляється на сайті Хмельницької міської ради. 

“Приємно, що більшість – це молоді люди. Підприємство, яке суттєво наповнює міський бюджет, демонструє високі стандарти для працівників, навчає персонал, платить пристойну заробітну плату, забезпечує підвезення працівників ранкової зміни, харчує працівників за символічну плату, має серйозні мотиваційні виплати. Приємно було зустріти двох хороших знайомих, які працюють на підприємстві. Обоє збиралися на заробітки до Польщі, але працюють тут у Хмельницькому”, – розповів міський голова Олександр Симчимшин. 

SEBN у Хмельницькому вже виробляє проводку та кабельну продукцію для автомобілів концерну Volkswagen. Зокрема, для електромобілів і гібридів.
 

Comments
Завантаження...