У Києві активісти відкрили під ВР штаб спротиву свавіллю нардепа Денисенка

0 579

Громадські активісти відкрили штаб спротиву свавіллю з боку народного депутата Андрія Денисенка та почали збір підписів за висловлення недовіри політику.

Намет із переліком усіх «гріхів» обранця встановили біля будівлі ВР навпроти входу до готелю «Київ», де під час сесії мешкають нардепи з округів. Серед них і Денисенко, обраний по 26 мажоритарному округу Дніпропетровської області.
Активісти поширюють серед киян інформаційні листівки із повним досьє на обранця. Серед «досягнень» Денисенка

  • Захоплення Аульської хлоропереливної станції, в якому Андрій Денисенко брав участь та був ініціатором і координатором цього захоплення.
  • Незаконне заволодіння освітнім Парком ракет в центрі Дніпра та приміщенням «Інфопростору», які мали інформувати туристів про досягнення Дніпропетровщини в ракетобудуванні.
  • Факт декларування Андрієм Денисенком майна, а саме квартири, в якій він ніколи не з’являється, натомість проживає в центрі Дніпра в новобудові, яку не декларував.
  • Створення ряду громадських організацій, яких за фактом не існує.
  • Постійне уникання журналістів та погрози представникам ЗМІ.
  • Постійне прикриття волонтерською діяльністю задля своїх корисливих цілей та постачання контрабанди в зону проведення Операції Об’єднаних Сил (ООС).

«Ми проти такої поведінки народного обранця, тому сьогодні ми разом вийшли до Верховної ради України для того, щоб зібрати підписи небайдужих громадян та проголосити недовіру Денисенку», – зазначають організатори акції.

Правоохоронці намагалися прибрати намет, однак активісти, згідно із законом, повідомили органи місцевого самоврядування, а тому перебувають там цілком законно, акція продовжується.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська