У Києві повернули в комунальну власність ділянку на Рибальському острові, яку захопили рейдери

0 176

Земельну ділянку площею понад 1,8 гектара на Рибальському острові у Києві, незаконно відчужену рейдерами, завдяки діям СБУ та прокуратури повернуто у комунальну власність.

Про це розповіли у СБУ

Привласнення столичної землі вартістю 86 мільйонів гривень було одним із епізодів діяльності рейдерської злочинної організації, ліквідованої оперативниками Служби безпеки України у серпні поточного року. Наразі, завдяки зібраній СБУ доказовій базі, набрало законної сили рішення господарського суду міста Києва щодо задоволення позову Київської місцевої прокуратури № 7 про витребування з незаконного володіння цієї земельної ділянки та повернення її у власність столичній територіальній громаді.

Нагадаємо, що минулого місяця співробітники СБУ викрили та припинили протиправну діяльність рейдерської злочинної організації. ЇЇ учасники впродовж 2017-2019 років, з використанням завідомо підроблених документів, через внесення до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно недостовірної інформації заволоділи земельними ділянками, житловими і нежитловими приміщеннями державної, комунальної та приватної форм власності. Діяльність рейдерів спричинила збитки на загальну суму майже 1,5 мільярда гривень. 

Comments
Завантаження...