У Києві росіяни-наркоторговці з «Хімпрому» намагаються вийти на волю: усувають суддів та прокурорів

0 416

Відрізані пальці, мільйони доларів готівки, золоті злитки, вогнепальна зброя, сотні кілограмів наркотиків. Члени наркокартелю «Хімпром», яких СБУ та ГПУ затримали навесні 2019 року, намагаються уникнути покарання.

За інформацією журналістів, обвинувачені у будь-який спосіб відсторонюють від своєї справи прокурорів та вимагають відводу суддів.

«Транснаціональне угруповання, в лавах громадяни Росії, протягом чотирьох років продавало наркотики через інтернет-сайти та чат-боти в «Telegram». Десятки зароблених мільйонів доларів торговці інвестували в нерухомість та бізнес по всьому світу.

Загальна кількість осіб у злочинній організації, відомій як «Хімпром», становила близько 1000 осіб. Переважна більшість – громадяни РФ. Дисципліна в цій організації була така, що окремі її члени сьогодні не мають пальців на руках за порушення правил конспірації, поведінки чи користування власним телефоном.

Правоохоронці провели сотні слідчих (розшукових) дій. Деякі заходи досі тривають. Клопотання щодо винесення ухвал у справі розглядає Печерський райсуд Києва.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

У Києві росіяни-наркоторговці з «Хімпрому» намагаються вийти на волю: усувають суддів та прокурорів Відрізані пальці, мільйони доларів готівки, золоті злитки, вогнепальна зброя, сотні кілограмів наркотиків. Члени наркокартелю «Хімпром», яких СБУ та ГПУ затримали навесні 2019 року, намагаються уникнути покарання. За інформацією журналістів, обвинувачені у будь-який спосіб відсторонюють від своєї справи прокурорів та вимагають відводу суддів. «Транснаціональне угруповання, в лавах громадяни Росії, протягом чотирьох років продавало наркотики через інтернет-сайти та чат-боти в «Telegram». Десятки зароблених мільйонів доларів торговці інвестували в нерухомість та бізнес по всьому світу. Загальна кількість осіб у злочинній організації, відомій як «Хімпром», становила близько 1000 осіб. Переважна більшість – громадяни РФ. Дисципліна в цій організації була така, що окремі її члени сьогодні не мають пальців на руках за порушення правил конспірації, поведінки чи користування власним телефоном. Правоохоронці провели сотні слідчих (розшукових) дій. Деякі заходи досі тривають. Клопотання щодо винесення ухвал у справі розглядає Печерський райсуд Києва.

Публикация от KyivCityNews (@kyiv_city_news)

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська