У Мін’юсті кажуть, що класичного рейдерства стало значно менше

0 127

Міністр юстиції України Денис Малюська відзначив, що зараз фікусується значно менше класичних випадків рейдерських атак у порівнянні з 2017–2018 роками чи початком 2019 року.

Про це очільник міністерства розповів в інтерв’ю mind.ua

Втім, Денис Малюська відзначає, що про це можна судити, виходячи з офіційної статистики:

“Статистика ненадійна, бо обставини, за яких функціонує система оскарження реєстраційних рішень, істотно змінилася. Раніше комісія, що розглядає скарги, мала репутацію надкорумпованої структури. Зараз комісія хабарів не бере – і все більше людей хочуть подати туди скаргу. Тому може видатися, що активність рейдерів зросла, оскільки зросла кількість скарг… До того ж ми перестали відмовляти в прийнятті скарг за формальними недоліками на кшталт неналежно завірених копій.

Коли відслідковувати те, що відбувається всередині системи реєстрації, то класичного рейдерства нині значно менше порівняно з 2017–2018 роками чи початком 2019 року. Звісно, медійний галас щодо так званих рейдерських атак є, і нерідко це корпоративні конфлікти чи конфлікти членів ОСББ. А щоб хтось сторонній напав на бізнес і забрав корпоративні права у власників – такого зараз майже немає. У більшості випадків – це оргконфлікти, які існуватимуть завжди”, – розповів журналістам міністр.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська