У Мінсоцполітики зробили важливу заяву щодо видачі субсидій готівкою

0 120

У березні цього року стартує модель монетизації субсидій – “живі” гроші для розрахунків за комунальні послуги будуть виплачуватися безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято  Кабінетом міністрів України.

Про це передає АСН

Як повідомляє Мінсоцполітики, паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк, і за результатами вже в цьому опалювальному сезоні виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою. Тому всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають в березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року.

Відповідно, в квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті в березні послуги, в травні – за квітневу комуналку. Вся субсидія “старим” субсидіантам буде перерахована грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

Для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код.

Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкритий персональний банківський рахунок, на який буде перераховуватися сума субсидії в квітні і травні.  

Comments
Завантаження...