У міськраді Харкова спростували, що Кернес перебуває в комі

0 39

Поширювана в соцмережах інформація про те, що мер Харкова Геннадій Кернес перебуває в комі, не відповідає дійсності, стверджує директор департаменту у справах інформації та зв’язків із громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко.

“Він дійсно з четверга на лікарняному, але не в комі”, – сказав Сидоренко кореспонденту агентства Інтерфакс-Україна.

“Цю інформацію (про важкий стан Кернеса – ІФ) поширюють пабліки, пов’язані з його політичними опонентами. Це пов’язано не лише з осіннім загостренням, а й із загостренням політичної боротьби напередодні місцевих виборів”, – додав Сидоренко.

Джерело агентства “Інтерфакс-Україна” в медичних колах Харкова підтвердило інформацію, що Кернес перебуває в лікарні на апараті ШВЛ. Водночас співрозмовник спростував повідомлення про кому, зазначивши, що “ситуація непроста, але організм бореться”.

Раніше в понеділок деякі пабліки в соцмережах поширили інформацію про те, що у Кернеса підтверджено COVID-19 і мер перебуває у важкому стані, госпіталізований до 17-ї лікарні.

“Як повідомляють наші джерела, мер Харкова Геннадій Кернес перебуває наразі в 17-й лікарні Харкова з діагнозом COVID-19. Підтверджено двостороннє запалення легенів. Геннадій Кернес непритомний. Підключений до апарату штучної вентиляції легенів. Стан важкий. Консиліум лікарів радиться про подальші методи лікування”, – йдеться в одному з таких повідомлень.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська