У Миколаєві на сесії міськради кількох депутатів облили фекаліями (ВІДЕО)

0 526

Під час сесії Миколаївської міської ради молодик вилив на  депутатів фекалії. 

Як повідомляє видання novosti-n.org, юнак, що зайшов до сесійної зали, на вході був зупинений охоронцями. Однак він заявив, що несе депутату кави і його пропустили. Тоді він попрямував до депутата Владислава Ентіна і вилив весь вміст великої кавової склянки на депутата, однак фекальні маса потрапила також на Сергія Мотуза і Олену Кисельову. Всі троє  кинулися за кривдником.

Видання пише, що після цього почалась штовханина. На бік хулігана стали його “побратими”, які декілька разів вдарили по обличчю депутата Мотуза. Після цього розрібки продовжилися у коридорі сесійної зали. 

“Депутат Ентін поривався знову підійти до кривдника, але його не пускала поліція. У якийсь момент про вирвався, дістав пістолет і зі словами «у мене є дозвіл» підбіг до хлопця, якого вже тримала поліція, і дав йому ляпаса”, – йдеться в повідомленні. 

Вказується, що поліція затримала двох підозрюваних у нападі на депутатів. Видання з власних джерел дізналося, що молодики належать до громадської організації “Соціал-національна асамблея”. 

Comments
Завантаження...