У Миколаєві жінку, яка підпалила відділ поліції, госпіталізували до спеціалізованої лікарні

0 159

вдень 19 березня 50-річна мешканка Миколаєва здійснила підпал приміщення поліцейського відділу. Слідчі затримали її у порядку ст. 208 КПК та повідомили їй про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 КК України «Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу». Суд обрав зловмисниці запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Про це повідомили у поліції Миколаївської області

Перебуваючи за місцем мешкання у Центральному районі Миколаєва, жінка почала дошкуляти своїм сусідам: погрожувала їм, підпалювала вхідні двері, а потім перекривала людям можливість вийти з оселі. Реагуючи на скарги громадян, поліцейські склали на правопорушницю декілька адмінпротоколів за дрібне хуліганство, але вона продовжувала тероризувати сусідів. Також відомо, що у жінки на вихованні є малолітній син, який відмовився жити з матір’ю через її поведінку, та наразі проживає зі старшою сестрою.

У зв’язку з тим, що громадянка створювала суспільну небезпеку оточуючим, поліцейські звернулись по допомогу до фахівців спеціалізованої медичної установи. Жінку госпіталізували за згодою доньки. За ініціативи поліції лікарі направили клопотання до суду про ізоляцію місцевої мешканки задля забезпечення безпеки інших людей. 

Comments
Завантаження...