У парламенті перевірять зловживання селищного голови Дрогобецького з Закарпаття

0 677

Нардепи пообіцяли розглянути та вжити заходів щодо голови Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області Івана Дрогобецького.

Про це йдеться у відповіді Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності на звернення голови правління ГО «Спільна варта» Олександра Золотнюка.

«Керуючись статтями 4, 13, 14 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», направляємо дане звернення для перевірки викладених у ньому доводів та за наявності підстав вжиття заходів реагування відповідно у межах досудового розслідування до вимог чинного законодавства. Про результати перевірки просимо повідомити заявника та Комітет у встановлений законом термін», – йдеться у відповіді.

Нагадаємо, за даними активістів проти голови Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області Івана Дрогобецького відкрили 5 кримінальних справ щодо розкрадання земель та привласнення коштів, а також зловживання службовим становищем.

Зокрема, за даними організації, сільський голова незаконно приватизував землі санаторію «Сонячне Закарпаття», привласнив бюджетні кошти при реалізації проєкту ООН щодо економії та раціонального використання енергоресурсів (понад 600 тис. грн), при проведенні капітального ремонту підпірної стінки в с.Поляна (понад 440 тис. грн), при будівництві тротуарної алеї в с.Поляна на вул. Жовтневій (у 2013 році привласнено понад 139,6 тис. грн) та при будівництві тротуарної алеї в с.Поляна на вул. Жовтневій (у 2014 році, привласнено коштів понад 204,639 тис. грн).

Представники організації направили звернення із проханням взяти під контроль розслідування правоохоронцями ряду кримінальних проваджень у цих справах до очільників Офісу Генпрокурора, Міністерства внутрішніх справ, Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань та Національної поліції України.

Зазначається, що Дрогобецький безпосередньо пов’язаний із режимом правління злочинної влади часів президента-втікача. Саме на підставі розпорядження Януковича В.Ф. від 27.06.2013 №232/2013-рп він очолив Свалявську районну адміністрацію Закарпатської області, був членом Партії регіонів, нині є представником партії «Опозиційний блок – За життя» та заступником керівника вказаної партії у Закарпатській області. Цю посаду Дрогобецький обіймав до 24.03.2014.

З березня 2006 року він обіймає посаду голови Полянської сільської ради Свалявського району і за цей час «створив та очолив злочинну схему відмивання та привласнення бюджетних коштів Полянської сільської ради та Свалявської районної адміністрації (у той час, коли обіймав посаду голови РДА), прикриваючись будівництвом відсутніх об’єктів та здійснення поліпшень території сільської ради».

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська