У результаті цунамі в Індонезії загинуло понад 280 людей

0 211

Індонезія продовжує страждати від стихійних лих. Так, у минулі вихідні відбулося виверження вулкану, яке спровокувало появу смертоносного цунамі.

Новину передає «Преса України».

Сьогодні, 24 грудня, ряд іноземних ЗМІ повідомили, щочисло жертв цунамі в Індонезії зросло до 281 особи. Як відомо, стихія наробила лиха на островах Ява і Суматра у суботу ввечері, 22 грудня. Про ріст кількості жертв розповіли місцеві чиновники.

Індонезійське агентство з ліквідації наслідків катастрофи зазначило, що понад 1000 осіб отримали поранення та ще 28 людей вважаються зниклими безвісти.

Причиною смертоносного цунамі стало виверження вулкану Арак-Кракатау. Його назва означає «Дитя Кракатау». Так, саме вулкан викликав руйнівне цунамі. В результаті такого ходу подій жителів прибережних регіонів почали евакуйовувати на безпечні території.

Як зазначають місцеві чиновники, у регіоні спостерігалось одне з найбільших вивержень вулкану за останнє століття.

«За останній місяць Кракатау знову став активним, і активність, яку ми спостерігаємо, була цілком нормальною для цього вулкана», – прокоментував подію доктор Джанін Кріппнер, вулканолог з Університету Конкорда. 

Нагадаємо, 28 вересня цього року нищівний землетрус сколихнув індонезійський острів Сулавесі. В результаті загинуло близько 2000 людей.

Comments
Завантаження...