У Рівному приватний виконавець і держреєстратори змовились з криміналітетом, щоб проводити рейдерські оборудки

0 187

Приватний виконавець та двоє державних реєстраторів  незаконно змінювали майнові права в електронних базах Мінюсту, внаслідок чого реальним власникам завдано збитки на більше ніж 20 мільйонів гривень. 

Про це повідомили у СБУ. 

У спецслужбі встановили: посадові особи одного з місцевих комунальних підприємств, за змовою з представниками кримінальних кіл регіону, здійснювали протиправну перереєстрацію нерухомості. Посадовці, за винагороду, систематично вносили неправдиву інформацію до державних баз даних, що сприяло легалізації рейдерських захоплень підприємств та нерухомого майна.

Приватного виконавця правоохоронці затримали в одній з кавʼярень обласного центру під час отримання 34 тисяч гривень ‒ другої частини неправомірної вигоди за відчуження нерухомого майна. Загалом за цю оборудку зловмисники отримали 65 тисяч гривень.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України проведено низку обшуків за місцем реєстрації комунального підприємства.

У ході слідчих дій правоохоронці вилучили претензійні судові документи та інші докази, що підтверджують неправомірну діяльність групи. Тривають слідчі дії 

Comments
Завантаження...