У СБУ підтвердили перебування своїх співробітників на борту захоплених РФ кораблів ВМС України

0 129

Голова Служби безпеки України Василь Грицак підтверджує інформацію про перебування співробітників військової контррозвідки СБУ на борту кораблів ВМС України, які, всупереч міжнародному законодавству, були атаковані та захоплені російською стороною у Керченській протоці 25 листопада 2018 року. 

Про це повідомляє прес-центр СБУ. 

Як зазначається, офіцери української спецслужби виконували службові завдання з контррозвідувального забезпечення підрозділу ВМС України, як це передбачено статтею 12 Закону України «Про Службу безпеки України».

У СБУ додали, що співробітники спецслужби вже чотири роки знаходяться пліч-о-пліч з  із бойовими побратимами ЗС України,  Національної гвардії та Державної прикордонної служби  на передовій. 

“Здивування” ж окремих офіційних осіб РФ щодо присутності співробітників СБУ на борту кораблів зовсім не свідчить про відсутність подібної практики в органах контррозвідки країни-агресора. Але справжнє здивування викликає той факт, що проти двох українських катерів і малого буксира росіяни застосували шість “ФСБшних” та чотири військово-морських плавзасоби, а також бойові гелікоптери і літаки ВКС РФ”, – зазначили у прес-центрі. 

Також наголошується, що за   підтвердженою оперативною інформацією СБУ один із російських штурмовиків використав проти українських катерів дві бойові некеровані ракети, внаслідок чого один із офіцерів СБУ отримав важке поранення. 

У СБУ додали, що в межах компетенції вживаються всі необхідні заходи для звільнення українських бранців та повернення їх до своїх родин.

Comments
Завантаження...