У січні до Реєстру корупціонерів потрапили 477 осіб

0 44

Упродовж січня Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло відомості про 477 осіб до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (Реєстру корупціонерів).

Про це передає пресслужба відомства.

Відомості були внесені за результатами опрацювання 1029 судових рішень, надісланих Державною судовою адміністрацією України. 

Серед осіб, які потрапили до Реєстру, 104 притягнуто до кримінальної та 375 — до адміністративної відповідальності за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Деякі особи притягалися до відповідальності по кілька разів.

До кримінальної відповідальності протягом січня притягнуто: 

  • 2 депутати місцевих рад;
  • 1 посадовець рядового і начальницького складу Збройних Сил України та військових формувань; 
  • 1 працівник органів Державної митної служби України або атестований у складі Держмитслужби;
  • 1 посадовець органів чи установ виконання покарань, слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби;
  • 6 працівників юридичних осіб публічного права (це можуть бути працівники державних установ, підприємств, організацій, які здійснюють адміністративно-господарські або організаційно-розпорядчі функції).

З кримінальних правопорушень у вересні постановлено вироки за фактами: пропонування, обіцянки або надання хабарів службовцям (67 осіб), а також прийняття пропозиції хабара (10 осіб).

До адміністративної відповідальності притягнуто:

  • 188 депутатів місцевих рад;
  • 62 посадовця юридичних осіб публічного права, які не зазначені в пункті 1 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції»;
  • 19 працівників органів Національної поліції або поліцейських.

Серед адміністративних порушень: несвоєчасне подання декларації  (352 особи), порушення вимог щодо запобігання конфлікту інтересів (18 осіб).

Крім того, до Реєстру внесено відомості стосовно 11 осіб, на яких накладено дисциплінарні стягнення за правопорушення пов’язані з корупцією. 

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська