У Сумах літню жінку привалило сміттям у власній квартирі: у безпорадному стані вона пролежала три дні. ВІДЕО

0 253

Днями, сумські  інспектори отримали повідомлення про необхідність надання допомоги мешканці багатоповерхівки на вулиці Боровій.

Про це розповіли у Патрульній поліції Сумської області. 

Прибувши за вказаною адресою, до патрульних звернулася жінка та повідомила, що дуже хвилюється за бабусю із сусідньої квартири. Як виявилося, рідних вона не має, тож про неї піклуються сусіди. Вони щоденно передають їй продукти харчування та готують їжу. Однак протягом останніх трьох днів ніхто з мешканців будинку бабусі не бачив, водночас двері до квартири вона не відчиняла.

Розуміючи, що жінка може потребувати невідкладної медичної допомоги, інспектори прийняли рішення відчинити двері до квартири за допомогою викрутки. І не помилилися. Зайшовши до помешкання, на підлозі в одній із кімнат, вони виявили непритомну 75-річну бабусю.

Інспектори негайно ж викликали лікарів та допомогли транспортувати бабусю до медичного закладу для надання кваліфікованої допомоги.

За даними ТСН, у жінки стався інсульт. Щоб дістатися до потерпілої, патрульним довелося розчистити прохід від сміття, купа якого була у помешканні. 

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська