У Сумах під час ЗНО з історії двічі викликали “швидку”

0 397

4 червня українські абітурієнти складали зовнішнє незалежне оцінювання з історії України. У Сумській області працювало 28 пунктів тестування.

Дві з половиною години майбутні абітурієнти писали тестування, повідомляє dancor.sumy.ua з посиланням на  UA: СУМИ.

В цілому по області повинні були писати історію 6253 людини, 292 людини на пункти тестування не прийшли.

«Було виявлено два порушення процедури проведення, коли учасники мали при собі заборонені технічні засоби, під час загальної технологічної перерви вони були видалені з пункту тестування і позбавлені можливості проведення роботи над тестом. На жаль, були прикрі випадки з погіршенням стану здоров’я двох учасників в Сумах, коли на пункти викликалася швидка допомога і учасниці були доставлені в лікарню міста », – коментує куратор Сумської області Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Валерія Ханікова.

«Бригади виїхали, надана була допомога, і вони були доставлені в лікувальні установи, їх стан не розцінюється як загрозливий для життя», – коментує керівник служби медицини катастроф Галина Білоус.

На сьогодні майбутні абітурієнти здали ЗНО з математики, української мови та літератури, з іноземних мов та фізики. Наступне тестування відбудеться 6 червня. Тоді майбутні абітурієнти писатимуть ЗНО з біології.

Comments
Завантаження...