У Вінниці попрощалися із жорстоко вбитою родиною

0 378

У четвер, 3 січня у Вінниці відбулося прощання з убитою родиною. У жорстокій розправі над власними рідними підозрюють главу родини. 

Про це повідомляє місцеве видання vn.20minut.ua

Нагадаємо,  31 грудня в одній із квартир у мікрорайоні Академічний знайшли мертвими двох жінок, а також 7-річного хлопчика Дениса. Ще одна дитина, дівчинка Світлана, якій було три роки, від травми голови пізніше померла в лікарні.

Медиків викликав батько вбитих, він же син однієї з загиблих жінок. Спочатку поліції він казав, що застав рідних мертвими, коли повернувся додому. Тепер же чоловік є підозрюваним у справі про умисне вбивство. Слідство заявляє, що має переконливі докази його провини. Зокрема, зізнання, що скоїв це він та розповів де сховав знаряддя вбивства — молоток.

Прощання з мамою підозрюваного Валентиною Малєц, його колишньою дружиною Надією, хлопчиком семи років Денисом та трирічною Світланою відбулося біля   під’їзду, у квартирі якого росли діти до переїзду родини в мікрорайон Академічний. Поховання же відбулося у селі  Білий Рукав. Приблизно о 15:00 біля багатоповерхівки почали збиратися люди, які прийшли попрощатися з убитими. Коли відкрити чотири труни, які привезла міська ритуальна служба, навіть чоловіки не могли стримати сліз. Здебільшого на прощанні були люди старшого віку.

Коли автомобіль міської ритуальної служби поїхав, сусіди по під’їзду почали розповідати про родину загиблих. Про Анатолія, який тепер є підозрюваним у справі, казали, що чоловік гарний. Навіть п’яним його ніколи не бачили, не бачили, щоб нецензурно висловлювався. Коли ріс тут, то не водився із поганою компанією.

Сусіди також говорили, що батько підозрюваного помер чотири роки тому. З того часу чоловік дещо змінився характером.

— Я через стінку чув, як він інколи кричав не своїм голосом, — зауважив один із сусідів. — У мене аж руки й ноги трусилися, коли я це чув…

Варто зауважити, що  у середу, 2 січня 2019-го, у Вінницькому міському суді чоловіку обрали запобіжний захід на час розслідування — 60 діб арешту без права застави. Якщо слідство доведе його провину, то 30-річному чоловіку загрожує довічне ув’язнення.


Comments
Завантаження...