У Вінниці відкрили завод з виробництва сонячних панелей

0 230

У м.Вінниці 5 лютого відкрили завод з виробництва сонячних панелей. Українське підприємство «KNESS» працюватиме на площі 6600 кв. м. Наразі запущено першу лінію, яка вже цього місяця дасть продукцію. 

Про це повідомляє місцеве видання i-vin.info

Завод виготовляє різні типи сонячних панелей – рамкові і безрамкові номінальною потужністю 270-370 Вт. Вони годяться для побутових, комерційних та промислових електростанцій.

– Важливо, що завод KNESS – це високотехнологічне інноваційне підприємство. Тут виготовляють сонячні панелі для побутових та промислових сонячних електростанцій. А загальна потужність виробництва після введення двох черг планується на рівні 400 МВт. Фактично цього вистачить, щоб забезпечити 300 тис. квартир електроенергією на рік, – сказав мер Вінниці Сергій  Моргунов .

Річна потужність першої черги заводу становить 200 МВт. Загальна сума інвестиції в завод склала 5 млн. євро. Панелями торгуватимуть як в Україні, так і за кордоном. Наразі на підприємство найнято понад сотню робітників. Другу чергу планують запустити до кінця 2019 року.

 З сьогоднішнього дня ми можемо виробляти сто відсотків українських складових сонячних електростанцій. Я вважаю, що це не тільки важливий крок в розвитку нашої компанії, а й країни в цілому. Україна для нас дуже важлива, – сказав генеральний директор KNESS Group Сергій Шакалов.

пп (1)
пп (2)
пп (3)
пп (4)
пп (5)
пп (6)
Comments
Завантаження...