У Вінниці викрили на хабарі працівника Державної міграційної служби

0 373

Правоохоронці задокументували факт одержання неправомірної вигоди головним спеціалістом Калинівського районного сектору Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України. 

 

Так, 31 січня чиновниця вимагала від громадянина України хабар у розмірі 4 тис доларів США за вплив на співробітників Управління Служби безпеки України в Вінницькій області за не вжиття заходів до нього у зв’язку з наданням іноземцям послуг в порушення встановлених правил перебування іноземців в Україні.

5 лютого хабарниця  залучила до своєї злочинної діяльності ще одного «помічника», який, діючи на виконання спільного умислу, збільшив розмір неправомірної вигоди до 5 тис доларів США.

“У подальшому заявник, який діяв під контролем правоохоронних органів, передав «помічнику» раніше обумовлену суму неправомірної вигоди у розмірі 5 тис доларів США, після чого обох підозрюваних затримано”, – йдеться в повідомленні. 

Обом затриманим повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України. Подано клопотання до суду про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Comments
Завантаження...