У Запоріжжі поліція спільно з активістами виявили заклад, в якому здійснювалася неліцензована реалізація алкогольних напоїв

0 148

Дільничні офіцери поліції в результаті перевірки торгового кіоску в Хортицькому районі Запоріжжя виявили та вилучили спиртні напої. 

4 серпня о 12-й годині до Хортицького відділення поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення від громадських активістів про те, що по вулиці Василя Сергієнка в кіоску продають на розлив алкогольні напої не маючи на це, відповідного дозволу.

Прибувши на місце виклику, дільничні працівники поліції спільно з активістами здійснили перевірку та встановили, що реалізатор, не маючи дозволу на роздрібну торгівлю, збувала мешканцям міста спиртне, в тому числі на розлив. В результаті правоохоронці з торгового кіоску вилучили алкогольні напої.

За даним фактом складено адміністративний протокол за ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Поліція Запорізької області дякує за допомогу громадським активістам та  звертається із проханням до громадян повідомляти про місця незаконної реалізації алкогольних напоїв до територіальних підрозділів поліції, за телефоном 102 або в інший зручний спосіб.

                                                   Відділ комунікації поліції Запорізької області

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська