У Запоріжжі відбулась нарада керівників правоохоронних органів та місцевої влади

0 211

Під час заходу учасники обговорили проблемні питання щодо протидії нелегальному обігу деревини, гральному бізнесу, незаконному обігу алкогольної продукції та пального. Після цього, узгодили шляхи їх вирішення.

Сьогодні, 26 лютого, на базі Головного управління Національної поліції в Запорізькій області відбулась координаційна нарада у відеселекторному режимі. У заході взяли участь керівники ГУНП в Запорізькій області, керівник Управління патрульної поліції, ГУ ДСНС в Запорізькій області, заступники голови облдержадміністрації, представники Департаменту агропромислового розвитку, Департаменту економічного розвитку і торгівлі, прокуратури Запорізької області та Головного управління ДФС в Запорізькій області.

Нарада в режимі відеоселектору дозволила бути присутніми при обговоренні начальникам територіальних відділів та відділень поліції. А також представникам відповідних структур.

Під час наради присутні обговорили проблемні питання та подальші заходи щодо протидії нелегальному обігу деревини, гральному бізнесу, незаконному обігу алкогольної продукції та пального. За результатами – були узгоджені спільні заходи правоохоронних органів та органів місцевої влади, направлені вирішення зазначених питань.

Нагадаємо, що у Запоріжжі відбулися тактико-спеціальні навчання поліції, Нацгвардії та рятувальників.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Comments
Завантаження...