Україна вибрала місце будівництва тестового майданчика для швидкісного поїзда Hyperloop Ілона Маска в Дніпрі

0 245

Місце будівництва майданчика Hyperloop вибрали на засіданні робочої групи HypeUA, зазначив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

За його словами, Hyperloop з’явиться на Слобожанському проспекті, де “Агентство розвитку Дніпра” вже реалізовує проект будівництва індустріального парку INNOVATION FORPOST. Українська майданчик швидкісного поїзда буде запущена в 2019 році, передає Діалог

За словами Омеляна, Україна сконцентрувалася на доброякісної підготовці до реалізації проекту: проводиться наукова оцінка, готується технічна документація. Все це українські фахівці роблять разом з VirginHyperloopOne.

Короткострокова мета України полягає в створенні Центру транспортних інновацій стратегічного характеру. Тут міністр інфраструктури анонсував появу не тільки Hyperloop, але і безпілотних автомобілів, штучного розуму і інших інноваційних технологій.

Нагадаємо, про будівництво Hyperloop в Україні стало відомо в лютому 2018 року. Володимир Омелян пояснив, чому Україна почала співпрацювати саме з розробниками Hyperloop.

Перший надзвуковий поїзд Ілон Маск планує запустити в Словаччині.

Comments
Завантаження...