Українські кораблі продовжили курсувати через порти в Азовському морі

0 211

Стало відомо, що після того, як російські прикордонники проявили агресію у водах Азовського моря, українські кораблі відновили свій рух. Так, вони перевозять зерно у штатному режимі.

Новину передає «Преса України».

Вчора, 4 грудня, у Мінагрополітики України зробили важливу заяву. Так, Україна знову пустила через Азовське море свої кораблі. За попередніми даними, вони перевозять зерно. Зокрема таку заяву зробив перший заступник міністра економічного розвитку Максим Мартинюк під час засідання Штабу з оперативного вирішення питань логістики в сільському господарстві.

«Наші суду почали проходити в обидві сторони через порти Маріуполя і Бердянська. Порти працюють в штатному режимі, експортні відвантаження відбуваються за планом», – розповів він.

Відомо, що обмежень на прийом вантажів на терміналах немає. Тим часом В’ячеслав Вороний, начальник Служби у організації роботи портів ДП Адміністрації морських портів України, заявив, що внутрішні робочі групи працюють незмінно і готові вирішувати всі питання. Як відомо, внутрішні робочі групи були створені для взаємодії морських портів і станцій Укрзалізниці.

Нагадаємо, 25 листопада під час переміщення українських кораблів до пункту дислокації у Маріуполі та Бердянську російські прикордонники відкрили вогонь та захопили кораблі разом з екіпажем. 24 українських моряка відправили у СІЗО Москви.

Comments
Завантаження...