Українців змусять відмовитися від алкоголю: цифри вражають

0 112

Українців потішили черговим підвищенням цін: тепер під роздачу потрапили алкогольні напої, вартість виробництва яких значно збільшилася.

Про це передає інформаційний портал “Знай.ua”

Як повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі, ціни слід підняти на окремі види алкогольних напоїв, які продають як оптом, так і в роздріб.На сайті відомства опубліковано проект постанови, згідно з яким було запропоновано підняти ціни на горілку і лікеро-горілчані вироби на 12,4-19,6%, на віскі, ром і джин на 12%, на коньяк (бренді) на 6,6- 9,5%, а на вино – від 4,5 до 13,5%.

“Базою розрахунків послужили дані за вартістю виробництва за друге півріччя 2017 роки (матеріальні, загальновиробничі, адміністративні та фінансові витрати) виробників”, – пояснили в прес-службі.

У міністерстві також відзначили, що в цьому році ставки акцизного податку на коньяк піднімуться на 20% з 105,80 грн до 126,96 грн за 1 літр 100% спирту.

“Відбулося зростання складових ціни на алкоголь через подорожчання компонентів виробництва, зокрема цін на спирт, тару, комплектуючі. Тому на сьогодні розмір мінімальних цін не відповідає реальним витратам на виробництво і реалізацію алкогольних напоїв та потребує коригування”, – підкреслили в Міністерстві економіки.


Comments
Завантаження...