“Укргазбанк” подав позов до групи Milkiland Юркевича

0 362

15 січня Господарський суд м.Києва відкрив провадження у справі №910 / 17555/18 за позовом Укргазбанку до Дочірнього підприємства «Профітрейд» і ТОВ «Миргородський сироробний комбінат» про стягнення 12,5 млн грн за договором про надання кредиту у формі відновлювальної кредитної лінії № 11-К / 13-VIP.

Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з повідомлення Finbalance.

За інформацією банку з держкапіталом, “у боржника і поручителя виник солідарний обов’язок щодо погашення заборгованості” (цитата).

У рамках цієї справи Укргазбанк подавав клопотання про арешт коштів Дочірнього підприємства «Профітрейд» (в межах суми позовних вимог) на рахунках в банківських установах, проте суд не задовольнив відповідну заяву.

У держреєстрі засновниками ТОВ “Профітрейд” вказані Пшенична Валентина і Клецков Сергій, а кінцевими бенефіціарами ТОВ «Миргородський сироробний комбінат» – Анатолій Юркевич та Ольга Юркевич.

НБУ пов’язував збанкрутілий “Український професійний банк” (УПБ) з А. Юркевичем. При цьому правоохоронці розслідували ряд сумнівних операцій цієї фінустанови.

Раніше група Milkiland А. Юркевича прострочила виплату $ 58600000 за синдикованим кредитом, залученим через UniCredit Bank Austria і Raiffeisenbank. У травні-2017 Печерський райсуд. Києва забороняв А. Юркевичу залишати Україну через борги одного з підприємств «Мілкіленд» – ТОВ «Фортуна», а ще двох підприємств свого сироробного холдингу – ВАТ “Іскра” і ТОВ “Успіх-Мена” – в листопаді 2016 і лютому 2017 відповідно – А. Юркевич продав, щоб виконати умови договору про реструктуризацію $ 14500000 з “Креді Агріколь Банком”. У той же час була інформація, що група Milkiland домовилася з ОТП про реструктуризацію заборгованості на $ 3850000, а з Pekao Bank – на 1800000 євро.

Як повідомлялося раніше, СБУ офіційно висунула підозру екс- в.о. глави Українського професійного банку Олексію Каргаполову стосовно махінацій більш ніж на 200 млн грн. Підозрюваного називають менеджером скандального власника Milkiland Анатолія Юркевича

Comments
Завантаження...