В Бердянську під час мітингу поліцейські забезпечили охорону адміністративної будівлі суду 

0 199

На двох порушників громадського порядку працівники поліції склали адміністративні протоколи. Відомості внесені до Єдиного обліку. 

1 червня о 12 годині під стінами Бердянського міжрайонного суду відбулась акція протесту. Близько 70 активістів висловили своє невдоволення рішенням  суду з приводу зміни обмежувального заходу на цілодобовий домашній арешт підозрюваним у вбивстві Віталія Олешка. 

Щоб не допустити порушень, до охорони громадського порядку були залучені більше 40 працівників Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області. 

В ході мирного зібрання один із мітингувальників, 1988 року народження, вилив на сходи адміністративної будівлі суду рідину червоного кольору. На вказаного громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення передбачене ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.  

Через деякий час інший учасник заходу 1994 року народження викинув сміття перед будівлею суду. На нього працівники поліції теж склали адміністративний протокол за ст.152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) КУпАП. Обидва факти внесені до Єдиного обліку. Складені протоколи будуть направлені на розгляд до суду, який прийме рішення згідно чинного законодавства. 

Відділ комунікації поліції Запорізької області 

 

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська