В Ічні відновили газопостачання

0 159

Газопостачання в місті Ічня Чернігівської області  відновлено. 

Про це повідомили на черговому засіданні оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, передає прес-служба Чернігівської ОДА.

“Частина помешкань у приватному секторі ще залишається непідключеною через те, що господарі не були вдома на час проведення робіт. Хоча всі були завчасно попереджені. Тож відновлення газопостачання буде вирішуватися в індивідуальному порядку”, – йдеться в повідомленні.

Інші об’єкти життєзабезпечення Ічнянського району (електропостачання, стаціонарний телефонний зв’язок, водопостачання та водовідведення) працюють у штатному режимі.

Як стало відомо, робочі групи вже обстежили 8738 житлових будинків, споруд, об’єктів соціальної сфери та життєзабезпечення – 90%. Визначені зруйнованими 4 будинки в селі Августівка, пошкодженими – 113 будинків, квартир та інших капітальних споруд у 20 населених пунктах.

У постраждалих селах тривають відновлювальні роботи. Працюють дві бригади цивільних. Запропонувала свою допомогу і Нацгвардія: від них також працюватимуть дві бригади у складі 12 осіб.

Comments
Завантаження...