В Кабміні пояснили, чому перенаправили гроші з програми онкозахворювань на ремонт доріг

0 104

Кабінет Міністрів України перенаправив понад 100 мільйонів гривень з програми онкозахворювань на ремонт доріг й інші інфраструктурні проєкти. В уряді пояснили це тим, що проєкт цього року фактично не виконували, а у 2021 зможуть реалізувати його остаточно.

Рішення про перерозподіл коштів для проєкту “Удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань в Україні” дозволяє забезпечити його повну реалізацію у наступному році. Про це мовиться в повідомленні Кабінету Міністрів України, передає 24 канал

Там зазначають, що уряд підтримав це рішення за ініціативи міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Водночас у рішення наперед закладена необхідність повністю реалізувати онкологічний проєкт у 2021 році.

Також український уряд пояснює, що перерозподілити гроші вирішили з огляду на те, як реалізовувся проєкт у 2020 році. Мовляв, за 8 місяців з виділеної суми використали лише 0,4%, що унеможливлює реалізацію проєкту до кінця року.

Коротко про перерозподіл грошей:

  • Загалом з проєкту щодо покращення діагностики онкологічних захворювань перерозподілили 104 мільйони 752 тисячі гривень.
  • З цих грошей частину виділили на ремонт доріг у Львівській області, а також на реставрацію Львівського національного університету імені Івана Франка. Загалом гроші підуть на різні інфраструктурні проєкти.
Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська