В обласній прокуратурі відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Запорізької області

0 124
Сьогодні в обласній прокуратурі відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону, на якій підбили підсумки спільної діяльності правоохоронних органів у запобіганні та протидії злочинності, у тому числі організованим її формам, та корупції на території Запорізької області в минулому році.

В заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Віталій Туринок, керівники усіх силових відомств  області, відповідних підрозділів правоохоронних органів, а також працівники апарату обласної прокуратури та місцевих прокуратур.

Відкриваючи захід, прокурор Запорізької області поінформував присутніх щодо визначених Офісом Генерального прокурора пріоритетів діяльності органів правопорядку і прокуратури у сфері кримінальної юстиції на 2020 рік. Серед яких – сфера боротьби із корупційними злочинами, порушення прав людини, злочини, вчинені у банківській сфері, оборонно-промисловому комплексі, злочини, вчинені організованими групами та  сфера обігу наркотичних засобів.

Крім того, було окреслено коло проблемних питань, у вирішенні яких правоохоронці повинні вжити першочергових заходів. Зокрема, це вжиття додаткових заходів профілактики окремих категорій кримінальних правопорушень, у тому числі злочинів проти життя і здоров’я особи, майнових злочинів, які в структурі злочинності становлять більшу частину всіх облікованих злочинів, протидія корупції під час використання бюджетних коштів.

Comments
Завантаження...