В Одесі жартівники зібрали людей на фейковий мітинг за фейкового кандидата: подробиці

0 182

В Одесі громадянам обіцяли видати тисячу гривень за участь у мітингу на підтримку кандидата в президенти біля пам’ятника Дюку де Рішельє на Приморському бульварі. 

Відповідні оголошення-пропозиції з’явилися кілька днів тому в соціальних мережах, групах студентів в Viber і на сайтах оголошень, пишуть ФАКТИ. 

Цікаво, що ім’я  так званого «кандидата» – Сергій Філатов. І нікого з “проплачених” громадян не збентежило, що такого кандидата в президенти у природі не існує –  ні серед тих, що подали документи, ні серед зареєстрованих ЦВК. 

Як пише видання, у призначений час на Приморському бульварі зібралися сотні бажаючих “зрубити грошенят”, але самі організатори мітингу так і не прийшли. 

“Спочатку вони сказали по телефону, що затримуються і порадили присутнім покататися на фунікулері, а пізніше повідомили, що «кандидат провалився в люк і помер». Коли обурені люди стали буквально «бомбардувати» організаторів у Viber, цікавлячись подробицями НП, відповідь була короткою: «Поминки завтра, о 9.00 ранку»”, – зазначили у виданні. 

Comments
Завантаження...