В СБУ розповіли, що сприяло популяризації шахрайської схеми компанії B2B Jewelry

0 53

Фінансові установи, які мають ліцензії Національного банку України (НБУ), відіграли важливу роль у популяризації фінансової схеми компанії B2B Jewelry завдяки здійсненню ними виплат на картки інвесторів, повідомив співробітник головного управління Служби безпеки України по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією, який відмовився назвати себе.

Про це передає Інтеракс-Україна.

“Дуже важливу роль у популяризації проекту відіграли виплати на картки. Хочу наголосити, що зазначені дії було здійснено завдяки співпраці з ліцензованими фінустановами НБУ, які мали ліцензії на переведення готівки в зарплату”, – сказав він під час зустрічі з журналістами в п’ятницю.

Співробітник ГУ СБУ зазначив, що якби не було можливості здійснення виплат на картки, “можливо, не було б і такої масовості”.

Він відмовився називати фінкомпанії, щоб не нашкодити розслідуванню, проте уточнив кореспонденту агентства “Інтерфакс-Україна”, що державні банки в справі не фігурували.

Як повідомлялося, СБУ викрила фінансову “піраміду”, організатори якої ошукали понад 600 тис. громадян і привласнили більше ніж $250 млн. 27 серпня відбулося 48 обшуків у фігурантів справи. За даними СБУ, до організації фінансової оборудки причетні понад 20 фізичних осіб, задіяні більше ніж 100 підконтрольних юридичних осіб.

Суд заарештував майнові активи зловмисників: банківські рахунки, рухоме та нерухоме майно, зокрема оформлені на підконтрольних юридичних осіб.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська