В Україні будують першу цементобетонну дорогу

0 270

Першу в Україні за роки незалежності реконструкцію дороги з влаштуванням цементобетонного покриття проводять на замовлення Служби автодору Полтавщини.

Як повідомляє прес-служба обласної САД, реконструюють автодорогу Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка у рамках реалізації державного інвестиційного проекту, передає видання Зміст

«Це буде перша в Україні за роки незалежності реконструкція автомобільної дороги з влаштування цементобетонного покриття.  Сьогодні на всій протяжності дорога має ширину 7,5 метрів. Після реконструкції – 10,5 метрів. Функціонуватиме по дві смуги руху в кожному напрямі», – говорить начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Цементобетонні дороги вважаються більш стійкими до зносу. У літній період асфальтове покриття значно нагрівається, від чого погіршуються його характеристики. Рух великовагового транспорту за таких умов призводить до деформації покриття. У «бетонок» немає такого роду проблем. Цементобетонне покриття у 5-7 разів міцніше покриття з асфальтобетону.

Реконструкція автодороги

Фото: Реконструкція автодороги

Реконструкція автодороги

Фото: Реконструкція автодороги

Роботами цілодобово займається компанія «Альтком». Зараз робота триває одночасно на кількох ділянках в Кобеляцькому районі.

Відео реконструкції, опубліковане на YouTube-сторінці Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

Comments
Завантаження...