В Україні прийняли держбюджет на 2019 рік

0 208

Українські парламентарі дали добро на прийнятт держбюджету з дефіцитом 2,3% ВВП. Крім того, стало відомо, що «мінімалка» для українців все ж зросте.

Новину передає «Преса України».

Українські народні обранці проголосували за бюджет на наступний 2019 рік. Так, держбюджет прийняли з дефіцитом 2,3% ВВП. Також зазначається, що бюджет прийняли з інфляцією на рівні 7,4% і зростанням економіки в 3%. Свій голос «за « віддали 240 депутатів. Нагадаємо, необхідний мінімум голосів складає – 226.

Також стало відомо, що витрати на оборону і безпеку у наступному році будуть на рівні 5,3% ВВП. У грошовому виражені це близько 7,5 млрд доларів. Мінімальна зарплата повинна зрости на 12% до 4173 грн, а прожитковий мінімум виросте до 2,27 тис. грн до кінця року.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман подякував парламентаріям за досягнення спільного результату.

«Ми змогли ухвалити Бюджет на наступний рік 23 листопада – вперше за майже півтора місяці до Нового року. Збалансований і реалістичний документ, де збережені всі наші пріоритетні напрямки фінансування – армія, безпека, освіта, медицина, дороги, подальша децентралізація», – заявив голова уряду.

Comments
Завантаження...