В УПЦ КП спростували інформацію про відкладення Томосу

0 136

Поширювані раніше новини про відкладення розгляду питання надання Українській православній церкві (УПЦ) автокефалії є помилковими.

Про це повідомив прес-секретар Київської патріархії архієпископ Євстратій (Зоря) в своєму Twitter, передає Антикор

За його словами, в Стамбулі протягом другого дня засідання Синоду в середу, 10 жовтня, відбувалося заслуховування звіту Екзархів, які недавно перебували в Києві.

“Їм задавали питання. Обговорення продовжиться сьогодні (11.10), архієпископ Даниїл сказав, що після цього слід очікувати офіційні повідомлення. Розповсюджувані” новини “про” відкладання “- фейк”, – написав він.

На своїй сторінці в Facebook він також зазначив, що журналісти запитали Австрійського митрополита Арсенія про Томос ще до початку розгляду “українського питання”.

“Тому що його запитали вранці, до доповіді Екзархів і до того, як, власне, в Синоді почалося обговорення української теми (яке триватиме ще 11 жовтня). Тому митрополит ніяк не міг до розгляду питання вже заявити про рішення, що справа нібито” відкладенна “. Але комусь не терпиться терміново зробити” першу смугу з сенсаційним заголовком “, – пояснив речник Київської патріархії.

Comments
Завантаження...