Великий перепис населення: чого очікувати українцям

0 221

Зараз на території України за офіційними даними проживає 42,3 мільйона осіб. Дані показники не враховують міграції студентів та заробітчан. Найближчим часом проведуть новий перепис населення.

Як передає “НАРОДНА ПРАВДА”, про це повідомило “Радіо Свобода”.

Заступник директора Інституту демографії та соціальних досліджень НАНУ Олександр Гладунпідтримує рішення українського уряду. На його думку, 2 мільйони гривень, які витратять на перепис населення, невисока ціна за унікальну інформацію. Вона складатиметься з даних про освітній рівень українців, мовну структуру, міграцію, народжуваність та етнічний склад країни.

“По-перше, вона дасть змогу дослідити зміни, які відбулись у країні з 2001 року. По-друге – це база для поточних і точних демографічних розрахунків за міжпереписний період, більш надійна база для складання демографічних прогнозів, які потрібні як органам державної влади, так і для науки. Я думаю, що вони цікаві і населенню” – поділився думками демограф.


Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, перепис населення в Україні заплановано на 2020 рік. Кабінет Міністрів України 18 квітня створив міжвідомчу комісію, яка буде відповідальною за процес, координуватиме дії місцевої влади та уряду. До комісії увійдуть заступники практично всіх міністерств, голова Державної міграційної служби та керівник Державної статистики.

Додамо, що співробітники Міністерства фінансів завершили оцінку вартості проведення Всеукраїнського перепису населення. Всього на здійснення заходів необхідно 2 мільярди 244 мільйони 420 тисяч гривень.

Comments
Завантаження...