Війна з мистецтвом по-харківські знищили ще одну роботу Гамлета Зіньківського

0 1 003

У Харкові знищили ще одну роботу художника Гамлета Зіньківського.

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook користувач Ліка Чагунава, передає місцеве видання newsroom.kh.ua

Робота художника представляла собою  закріплений на стіні перевернутий пісуар з написом: “Не фонтан”. За словами авторки допису, цей витвір Гамлета Зіньківського не сподався працівникм дитячого центру. 

“Не фонтан” Гамлета демонтував з вулиці Дарвіна дитячий клуб, що знаходиться поруч з інсталяцією. Аргументуючи тим, що діти не повинні бачити таке! Діти повинні с**ть під під’їздом і в ліфтах, як всі нормальні радянські люди. Пісуар – це чужа нам, бездуховна культура заходу, яка морально розкладає наших дітей “, – іронізує автор поста.

Варто додати, що у місті вже декілька робіт митця були знищені. Спочатку жителі будинку №2а по вулиці Гоголя зафарбували твір художника. Цей випадок викликав небувалий резонанс, в результаті комунальникам довелося по кілька разів на день зафарбовувати “стіну розбрату”, яку шанувальники творчості Гамлета покривали новими малюнками. Після цього невідомі також знищили малюнок на вулиці Багалія. Ще одна робота Зіньківського на стіні гаражі по вулиці Воробйова виявилася прихована під утеплювальними панелями.

Comments
Завантаження...