“Вірні назавжди”: Бійці ООС прийняли участь у благодійній фотосесії з безпритульними собаками (ВІДЕО)

0 202

У вівторок, 9 жовтня, в ЛКП «Лев» влаштували фотосесію для військових і безпритульних собак «Вірні назавжди». До неї залучили 12 учасників Операції об’єднаних сил та стільки ж чотирилапих, які чекають на своїх господарів. Спочатку вони, прогулюючись та бавлячись, знайомилися одне з одним, а після цього позували на камеру.

Про це повідомляє zaxid.net

П’ятнадцять хвилин із безпородним Роккі гуляв і доброволець Назарій Дубик, який протягом 2014-2015 років служив у батальйоні «Чернігів». Під час фотографування собака не відмовлявся від корму.

«Коли я йшов повз клітки, то побачив цього пса. Він, як я дізнався, тут недавно, тому виглядає розгубленим, ніби побитий життям. Припав мені до душі», – пояснив учасник фотосесії.

А от хаскі Рей одразу стрибає на руки військової Олесі Котлярової, яка кілька років тому воювала в «Айдарі». Припрошувати його до фотографії довго не доводиться.

«Учора я приходила сюди, побачила цього вовкодава і подумала: було б чудово мати з ним світлини. За характером Рей схожий на мене – такий же шалений, непосидючий та веселий!», – ділиться враженнями дівчина.

Чорно-білі світлини військових та чотирилапих прикрасять настінний календар на 2019 рік.

«Таку ідею ми виношували давно. Коли я побачила фотосесію канадських пожежників із тваринами, то подумала: чим же гірші наші хлопці? Так і втілили задум», – розповіла прес-секретарка Центру надання послуг учасникам бойових дій Софія Дубик.

Настінний календар-2019 із фотографіями військових та собак презентують у листопаді. Після цього його запустять у продаж, а гроші, які отримають, передадуть на створення банку крові для тварин. Адже щомісяця процедуру переливання потребують 3-6 собак. Для кабінету, де його розташують, уже придбали мікроскоп. Ще там планують помістити холодильне обладнання і центрифуги.Comments
Завантаження...