Власники двох підприємств на Кіровоградщині говорять про рейдерське захоплення

0 181

Власники підприємств ТОВ «Промспецторг» та ТОВ «Долинський комбікормовий завод» Микола та Олена Черкун заявили, що 24 травня 2019 року невідомі особи в балаклавах захопили їхній бізнес.

Про це пише projektor.com.ua

За словами Миколи та Олени Черкун, чужинці представилися працівниками приватної охоронної фірми, бенефіціаром якої є фермер Юрій Українець. Останній і очолив вказану групу осіб, назвавши себе новим власником ТОВ «Промспецторг» та ТОВ «Долинський комбікормовий завод». Чоловік продемонстрував документи, які підтверджують вищевикладене.

Йдеться про перереєстроване майно (право власності) 24 травня за фірмою ТОВ «Інгулземсервіс», виконане державними реєстраторами Оксаною Марченко та Анною Клюшник.

Микола Черкун переконаний – документи фальшиві:

“Реєстраційні дії проводилось за умисною змовою з держреєстраторами. Ми дізналися, що протягом місяця перед захопленням представники Юрія Українця відкрито розшукували «чорних» реєстраторів. Це просто рейдерське захоплення».

Власник ТОВ «Промспецторг» та ТОВ «Долинський комбікормовий завод» зазначає, що наразі сколалася ситуація, коли «господар за воротами, а рейдери на території».

«Захисту ми не маємо зі сторони держави тому так трапляється, що хтось може на колінах написати папірець. Зайти з ним на територію та казати, що він власник”. На разі у приміщенні підприємства невідомі люди», – додає Микола Черкун.

До того ж, вчора, 6 червня, стало відомо про масове скорочення працівників на підприємстві – нові «власники» звільнили більше сотні людей.

“Ми тут працюємо роками, ніяких інших власників не було, нікому нічого не продавали. Люди зараз абсолютно не захищені. Ось людина роками це все будувала, а в один момент прийшли невідомі і просто забрали. Власник навіть не може сюди зайти. Так не має бути. Це означає, що, мабуть, наша правоохоронна система не виконує свої функції та обов’язки належним чином”, – зазначив працівник елеватора.

Comments
Завантаження...