Випускний у школах України обійдеться дорожче, ніж торік

0 118

У 2018 році батькам випускників доведеться витратити значно більше коштів на випускний своєї дитини, ніж батькам випускників минулого року. Журналісти озвучили середні ціни на сукні, святковий стіл та послуги, передбачені в рамках свята.

Новину передає «Преса України».

В Україні почалась активна підготовака до випускних у школах та вищих навчальних закладах. Стало відомо, скільки цього року доведеться заплатити батькам, щоб зібрати свого випускника.

За попередніми даними, за святковий стіл одній людині доведеться заплатити від 700 до 1200 грн. Ведучий, який розважатиме гостів свята, візьме за свої послуги в середньому 1750 грн. Відеозйомка обійдеться у 1300 грн, а послуги фотогафа – у 650 грн.

Вже традиційно на одяг українські батьки тратять найбільше. У 2018 році на нього доведеться витратити на третину більше, ніж у 2017-му. Нова сукня коштуватиме близько 5 тисяч гривень, оренда – 3 тисячі гривень за три дні. Ціни на чоловічі костюми різні. Однак в середньому вони коштують так як і сукні – 5 тисяч гривень.

За словами експертів, все частіше українські випускники ризикують і замовляють одяг онлайн, що значно дешевше. Для прикладу, вечірню сукню можна замовити в інтернет-магазині за 750 грн. Зачіска випускниці коштуватиме 250 грн, а макіяж – 400 грн.

Нагадаємо, цього року останній дзвінок у школах пролунає 25 травня. Випускний в школах пройде 23 червня, у день, коли закінчується основна сесія ЗНО. За даними Міносвіти, цього року в Україні буде зафіксована рекордно мала кількість випускників – близько 200 тисяч на всю країну. Причина цього – пік спаду народжуваності у 2001 році. Тенденція до зменшення народжуваності в країні спостерігається й досі.

Comments
Завантаження...