Я йду на вибори заради людей, заради вас, заради сіл — Надія Кравченко

0 544

Надія Кравченко — одна з небагатьох на сьогодні українок, які після здобуття вищої освіти повернулися до рідного села і почали там працювати. Вона й нині живе в Трушках, дбає про добробут земляків і хоче стати керівником громади. Вона вірить, що місцеві жителі можуть жити краще і достойніше. Готова віддаватися роботі на користь громади та кожного її жителя, бо це спільний дім.

«Мій девіз — творити добро на землі. Підтримуйте Батьківщину і мене! Я йду на вибори заради людей, заради вас, заради сіл. Бо хочу, щоб села процвітали та туди поверталася молодь», — розповіла кандидатка. 

Надія йде на вибори з реальним планом роботи з розвитку громади. Разом із обраними депутатами вона вважає необхідним затвердити програму соціально-культурного зростання громади. Провести інвентаризацію всіх об‘єктів нерухомості, що належать громаді. Встановити, в якому стані вони перебувають. На даний час багато з них зруйновані, забруднені, перебувають в аварійному стані. Прийняти рішення щодо подальшої долі цих об‘єктів. Потрібно розв’язувати питання з робочими місцями. Хоче, аби молодь стала успішними людьми і мала змогу працювати у своїй рідній Фурсівській громаді, яка має великий потенціал розвитку сільського господарства, туризму, промисловості та будівництва.

«У новій раді необхідно створити комітети за напрямками діяльності, відповідальні за різні сфери. Крім того, потрібно зберегти інфраструктуру громади: дитячі садки, школи, комунальні заклади. Планів багато, і я вірю, що з командою однодумців, які прагнуть, як і я, жити в гарній і розвиненій громаді, вдасться їх реалізувати. Кожен має дбати про власний дім і його затишок. Найстрашніше на Землі – це байдужість! Якщо жителі громади не будуть байдужими, то в майбутньому можна створити справжній храм людської душі і разом його розвивати і розбудовувати», – розповіла про свою програму кандидатка на посаду голови Фурсівської ОТГ. 

Нагадаємо, раніше проти вчительки та кандидатки на посаду голови Фурсівської сільської ОТГ Надії Кравченко відкрили кримінальне провадження – за непідтвердженим фактом підкупу виборців. Зі слів кандидатки, почате воно було незаконно, бо вона не займалася такою діяльністю.

«До мене приїжджав слідчий. Були опитані люди, які вказані в списку заяви. І до мене приїхали – додому, у Трушки. Запитали, чи давала я кошти, бо надійшла заява. Що нібито давала гроші і обіцяла дати після виборів. Сказала, що нікому нічого не давала і це наклеп. Краще б вони допитали ту людину, яка написала цю заяву. Тому що людина була не з Трушок, в нас такого прізвища немає. Вони опитали людей, люди сказали, що не підтвердили це, бо це неправда. Через декілька днів мені перетелефонували та сказали, що ця справа закрита, адже немає підтвердження фактів», – повідомила кандидатка. 

Також кандидатка висловила свої побоювання щодо труднощів голосування для людей похилого віку. 

«Були випадки, що із виборчої дільниці часто не доїжджали зі скриньками. Пенсіонери чекають, а до них ніхто не приходить. Я переживаю, що стареньким людям, які хочуть голосувати, такої можливості можуть і не дати», – розповіла журналістам «Вибору» пані Кравченко. 

Вона ходила усіма селами Фурсівської ОТГ – зустрічалася з людьми. Доносила інформацію і свою програму. 

«Громада пообіцяла підтримати Батьківщину та мене, і я їм вірю», – завірила Надія Дмитрівна. 

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні  відбудуться вибори. Ходити на них та голосувати — право та обов’язок кожного громадянина. Стежте за нашими оновленнями, ми розкажемо про кандидатів! 

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська