З початку виборчої кампанії до поліції Запорізької області надійшло 776 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства

0 28

Відповідно до частини 7 статті 23 «Публічність і відкритість виборчого процесу» Виборчого кодексу України, органи Національної поліції України за день до дня голосування оприлюднюють на офіційних веб-сайтах попередні відомості про кількість зареєстрованих звернень про порушення виборчого законодавства під час відповідного виборчого процесу та роз’яснення відповідальності за порушення законодавства про вибори.

У період із 5 вересня по 21 листопада 2020 року до поліції Запорізької надійшло 776 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства.

Усього органами поліції складено 132 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо 58 кримінальних проваджень: 41 відкрите за фактами порушення виборчого законодавства,  17 – пов’язаних з виборчим процесом.

 

 

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська