За ґратами помер “пологівський маніяк”, засуджений до довічного ув’язнення за 37 доведених вбивств

0 174

Сергій Ткач, відомий як “пологівський маніяк”, вбивав і ґвалтував дівчат у віці від 9 до 17 років. На його рахунку щонайменше 37 жертв, передає “Zабор”.

У понеділок, 5 листопада, помер від серцевої недостатності “пологівський маніяк” Сергій Ткач. Про це повідомляє ТСН.ua з посиланням на пенітенціарну службу України.

Уродженець Кемеровської області Ткач вбивав на території Криму, Запорізької, Харківської та Дніпропетровської областей. Ткач гвалтував і вбивав дівчаток і молодих жінок – його жертвам було 9-17 років.

Влітку 2005 року в Пологах Запорізької області правоохоронці затримали 53-річного працівника насосної станції каолінового комбінату Сергія Ткача. Побачивши міліціонерів, чоловік вигукнув: “Нарешті! Я чекав вас цілих двадцять п’ять років!” Спочатку робочого звинуватили в згвалтуванні і вбивстві дев’ятирічної Каті – він поглумився над дитиною і втопив в місцевому озері. А через день … по-сусідськи з’явився на похорон дівчинки, де його і впізнали Катіна подружки.

Изображение

Злочинець також вказав колодязь покинутого будинку, куди місяць тому скинув тіло задушеної їм 12-річної Альбіни (дівчинка вважалася зниклою безвісти з середини липня). Кожен день на допитах Ткач викладав нові визнання. З’ясувалося, що тільки в Пологах, де він проживав останні три роки, на його рахунку 16 дівчат.

До цього протягом більше 20 років він здійснював аналогічні злочини в Дніпропетровську, Павлограді, Криму. Всього ж серійний вбивця написав 81 (!) явку з повинною, пишуть “Факти”.

У 2008 році він був засуджений до довічного ув’язнення за 37 доведених вбивства. Всього, за неофіційними даними і за словами самого Ткача, він здійснив понад 100 вбивств, докази яких досы збирає прокуратура.

Насильник вів щоденник, в який записував всі подробиці своїх злочинів.

Перебуваючи за ґратами, Ткач одружився на 27-річній дівчині Олені з Росії, яка вже народила йому дитину. За словами Олени, вона “полювала” на Сергія довгих 12 років. “Мені він подобався з моменту, коли я про нього дізналася”, – говорить дівчина.

Изображение
Comments
Завантаження...