За позитивне рішення щодо забудови земельної ділянки посадовці на Рівненщині вимагали 10 тисяч доларів

0 187

На Рівненщині 23 жовтня на передачі останньої частини неправомірної вигоди правоохоронці затримали першого заступника голови однієї з районних державних адміністрацій та керівника відділу цієї РДА. 

Про це повідомляється на сайті Нацполіції України. 

“За погодження та винесення позитивного рішення щодо забудови земельної ділянки на території сільської ради перший заступник голови РДА та керівник відділу вимагали від особи 10 тисяч доларів США неправомірної вигоди”, – йдеться в повідомленні. 

Так, під час проведення процесуальних заходів було задокументовано факт одержання фігурантами частини коштів від обумовленої ними суми.

 23 жовтня  було затримано одного з керівників РДА під час одержання ним останнього «траншу» у розмірі 5 тисяч доларів США. Окрім зазначеної суми правоохоронці виявили у службовому кабінеті посадовця кошти з першої передачі неправомірної вигоди  – 1,1 тисяч доларів США.

На даний час проводяться обшуки в службових приміщеннях районної державної адміністрації та за місцем проживання фігурантів.

Вирішується питання щодо затриманняобох посадовців у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Досудове розслідування проводиться за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. 

Comments
Завантаження...