За вбивство та розчленування тіла свекрухи жінка проведе майже вісім років у в’язниці

0 132

36-річна мешканка Дніпра через конфлікт зі свекрухою пішла на страшний злочин. 

Як повідомили у прокуратурі Дніпропетровської області, подія у жовтні 2016 року у квартирі, де вказана особа проживала разом чоловіком, його матір’ю та трьома малолітніми дітьми.

“У вечірній час доби між обвинуваченою та її свекрухою на ґрунті особистих неприязних відносин виникла сварка, в ході якої невістка у стані алкогольного сп’яніння мотузкою задушила потерпілу. Переконавшись, що жінка померла, зловмисниця залишила її на підлозі кухні та пішла відпочивати. Розчленоване тіло жертви підсудна втопила наступного дня у двох водоймищах”, – зазначили у прокуратурі. 

Тіло вбитої виявлено лише у травні наступного року, через що майже неможливо було встановити причинний зв’язок з настанням смерті. Щоб знайти  вбивцю, правоохоронці провели низку судово-медичних експертиз.

Вироком Індустріального районного суду м. Дніпропетровська 36-річну громадянку визнано винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство).  Їй  призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років і 6 місяців.

Comments
Завантаження...