За видачу санітарного паспорту посадовець ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області вимагав хабар

0 213

На хабарі викрито начальника відділу безпеки середовища життєдіяльності Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

Про це повідомляється на сайті ГПУ.

Встановлено,  начальник відділу зазначеної служби одержав неправомірну вигоду у розмірі 6 тис грн від представника підприємства за оформлення та видачу санітарних паспортів, які надають право зберігання пестицидів і мінеральних добрив в приміщеннях складів, що не відповідають вимогам законодавства.

Під час одержання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 3 тис грн вказану службову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та направлення до суду клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.


Прес-служба прокуратури Луганської області

Comments
Завантаження...