Загоряння танкерів у Керченській протоці: щонайменше 14 людей загинули

0 354

У Чорному морі в районі Керченської протоки загорілися два судна під прапором Танзанії – “Канді” і “Маестро”: ймовірно, на одному з них стався вибух. На борту знаходиться 31 особа. За даними Росморречфлота, в результаті інциденту загинули щонайменше 14 людей, передає АСН

Інцидент в Керченській протоці стався ввечері 21 січня в 16 милях від Краснодарського краю, на південь від мису Опук.

Займання суден, які йшли під прапором Танзанії, імовірно, сталося після вибуху на одному з них. Після вибуху на першому судні вогонь перекинувся на друге.

Цивільні танкери, що зайнялися в Керченській протоці, перебували на нелегальній стоянці, повідомляє ТАСС. Відзначається, що кораблі перебували за межами територіальних вод Росії.

Агентство Reuters з посиланням на джерело в галузі пише, що під час інциденту в морі був шторм. Причиною загоряння судів на Чорному морі могло стати порушення техніки безпеки, повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на джерело в службах морського пошуку і порятунку.

За попередніми даними, вибух стався на танкері при передачі палива на інше судно. Передбачається, що екіпаж танкера при цьому не дотримувався техніки безпеки.

Екіпаж Candy становить 17 осіб (дев’ять громадян Туреччини і вісім – Індії), на борту Maestro – 14 осіб (по сім громадян Туреччини і Індії). За попередніми даними, росіян там не було. 

Рятувальникам вдалося врятувати 14 осіб. В результаті інциденту, за останніми даними, загинули 14 моряків. Пошуки решти членів екіпажів тривають. До порятунку членів команд палаючих суден було залучено близько 10 кораблів.   

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська