Загибель немовля у Сумах: у справи вже є затримані

0 274

У Сумах оголосили про підозру керівникові Товариства з обмеженою відповідальністю «Міськсумиліфт» та майстрові-електромонтеру вказаного товариства, злочинні дії чи бездіяльність яких призвели до загибелі 2,5-місячного немовляти.

Про це повідомили у прокуратурі Сумської області. 

Нагадаємо, 2 січня у багатоповерхівці по вул. Супруна у ліфті загинула дитина. 

“Попередньо встановлено, що жінка разом зі свекром та малюком, який перебував у колясці, повертались із прогулянки. Всі разом вони піднялись ліфтом на 9 поверх, а коли дорослі вийшли на площадку, коляску з малюком затисло дверима і  ліфт почав опускатись донизу. Від отриманих травм малюк помер”, – йдеться в повідомленні. 

Як стало відомо, цей ліфт був капітально відремонтований в жовтні 2017 році з гарантійним терміном експлуатації – 2 роки.

“Однак вже через півроку від жителів під’їзду почали надходити скарги на його роботу. При цьому, керівник Товариства з обмеженою відповідальністю «Міськсумиліфт» не вжив жодних дієвих заходів, щоб усунути недоліки та забезпечити належну експлуатацію ліфта”, – зазначили у прокуратурі області. 

Згідно з повідомленням, 29 грудня мешканці під’їзду знову поскаржилися на погану роботу підйомника. 

На виклик прибув майстер-електромонтер «Міськсумиліфт», який здійснив втручання в автоматизовану систему роботи ліфта, що дозволило йому рух із відкритими дверима.

Керівнику та майстрові-електромонтеру Товариства з обмеженою відповідальністю «Міськсумиліфт» інкриміновано ч. 2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель дитини) КК України. Дії керівника, окрім вищезазначеної статті, також кваліфіковано за ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Наразі особи затримані в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою. Досудове слідство триває.

Довідково: підозрюваним загрожує до 8 років позбавлення волі.

Comments
Завантаження...