Зеленський розповів, коли в Україні зможуть перемогти олігархів та корупцію

0 336

Олігархи представлені у Верховній Раді України і є власниками всіх телевізійних груп, заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю The New York Times, яке було записано 16 грудня. Стенограму розмови опублікував 19 грудня сайт Офісу президента України.

Про це пише Гордон

“Я вам сказав, що вони представлені у Верховній Раді, і на жаль, повинен констатувати, що власниками всіх телевізійних груп сьогодні є такі великі підприємці, як ми їх з вами називаємо, олігархи”, – констатував президент України.

Коли державі вдасться запобігти цьому, тоді Україна переможе олігархів, підкреслив Зеленський. У цьому світі, на думку президента України, у олігархів є два виходи.

“Олігархи стають великим бізнесом, і тоді вони не впливають ні на політику, ні на засоби масової інформації. Тоді, якщо вони платять податки і забезпечують робочі місця, у держави з ними прекрасні робочі відносини. Якщо у фінансових груп є політичний вплив, вони постійно займаються лобізмом, у них є ЗМІ, в яких вони не просто міноритарії, а контролюють інформаційну політику, вони з великих підприємців перетворюються в олігархів. І тоді держава повинна з ними боротися “, – пояснив він свою позицію.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська